CyberPanel - en to bs_BA translation catalogue (381 entries)

en:  Successfully Deleted
bs_BA:  Uspješno izbrisan

en:  is successfully created.
bs_BA:  uspješno je kreiran.

en:  is successfully deleted.
bs_BA:   uspješno izbrisan.

en:  is successfully modified.
bs_BA:  uspješno je izmijenjen.

en: ( 0 = Unlimited )
bs_BA: (0=Neograničeno)

en: Access Log
bs_BA: Pristupni log

en: Access Logs
bs_BA: Pristupni logovi

en: Access Logs - CyberPanel
bs_BA: Pristupni logovi - CyberPanel

en: Access Logs for main web server.
bs_BA: Access logovi  za glavni web server.

en: Access Webmail
bs_BA: Pristup webmailu

en: Account Details
bs_BA: Detalji računa

en: Account Details - CyberPanel
bs_BA: Detalji računa

en: Action failed. Error message:
bs_BA: Nije uspjelo. Greška:

en: Action successful.
bs_BA: Uspješno je radnja obavljena.

en: Add
bs_BA: Dodati

en: Add Delete/Records
bs_BA: Dodaj / izbriši unose

en: Add Destination
bs_BA: Dodaj destinaciju

en: Add Key
bs_BA: Dodaj ključ

en: Add Records
bs_BA: Dodajte zapise

en: Add SSL
bs_BA: Dodaj SSL

en: Add/Delete Destination
bs_BA: Dodaj / izbriši destinaciju

en: Add/Delete Firewall Rules
bs_BA: Dodavanje / brisanje pravila (firewall) zaštitnog zida

en: Add/Delete Records
bs_BA: Dodaj / izbriši unose

en: Add/Delete Rules
bs_BA: Dodavanje / brisanje pravila

en: Add/Modify DNS Records - CyberPanel
bs_BA: Dodaj / izmijeni DNS zapise - CyberPanel

en: Add/Modify DNS Zone
bs_BA: Dodaj / izmijeni DNS zonu

en: Additional Features
bs_BA: Dodatne informacije

en: Advanced
bs_BA: Napredno

en: Allowed
bs_BA: Dopušteno

en: Application Installer
bs_BA: Instalacija aplikacija

en: Are you sure?
bs_BA: Da li ste sigurni?

en: Available Functions
bs_BA: Dostupne funkcije

en: Back up
bs_BA: Backup

en: Back up Home - CyberPanel
bs_BA: Backup naslovna

en: Back up Website
bs_BA: Nazad na sajt

en: Back up and restore sites.
bs_BA: Backup i vrati sajtove

en: Bandwidth
bs_BA: Mjesečni protok

en: Bandwidth Usage
bs_BA: Upotreba jesečnog protoka

en: Basic
bs_BA: Osnovno

en: Before disabling root login, make sure you have another account with sudo priviliges on server.
bs_BA: Pre nego što onemogućite prijavljivanje root-a, uvjerite se da imate drugi nalog sa sudo privilegijama na serveru.

en: Build
bs_BA: Verzija

en: CPU Usage
bs_BA: CPU Upotreba

en: Cannot add destination. Error message:
bs_BA: Nije moguće dodati destinaciju. Greška je:

en: Cannot add record. Error message:
bs_BA: Ne mogu dodati zapis. Poruka o grešci:

en: Cannot add schedule. Error message:
bs_BA: Nije moguće dodati zakazivanje backupa. Greška je:

en: Cannot change password for
bs_BA: Ne može se promijeniti šifra za

en: Cannot change password for <strong>{$ ftpUsername $}</strong>. Error message:
bs_BA: Ne možete promijeniti šifru za <strong>{$ ftpUsername $}</strong> . Poruka o grešci:

en: Cannot create DNS Zone. Error message:
bs_BA: Ne mogu napraviti DNS zonu. Poruka o grešci:

en: Cannot create FTP account. Error message:
bs_BA: Ne mogu napraviti FTP nalog. Poruka o grešci:

en: Cannot create database. Error message:
bs_BA: Nije moguće kreirati bazu podataka. Greška:

en: Cannot create email account. Error message:
bs_BA: Ne mogu napraviti nalog e-mail. Poruka o grešci:

en: Cannot create package. Error message:
bs_BA: Ne mogu napraviti paket. Poruka o grešci:

en: Cannot delete account. Error message:
bs_BA: Ne mogu da izbrišem nalog. Poruka o grešci:

en: Cannot delete email account. Error message:
bs_BA: Nije moguće izbrisati e-mail nalog. Poruka o grešci:

en: Cannot delete package. Error message:
bs_BA: Ne mogu da obrišem paket. Poruka o grešci:

en: Cannot delete record. Error message:
bs_BA: Nije moguće izbrisati zapis. Poruka o grešci:

en: Cannot delete user. Error message:
bs_BA: Nije moguće izbisati web korisnika, greška:

en: Cannot delete website, Error message:
bs_BA: Nije moguće izbisati web sajti, greška:

en: Cannot delete website, Error message:
bs_BA: Nije moguće izbisati web sajti, greška:

en: Cannot delete zone. Error message:
bs_BA: Nije moguće izbisati zonu, greška:

en: Cannot fetch details. Error message:
bs_BA: Ne mogu da prikupim detalje. Poruka o grešci:

en: Cannot fetch package details. Error message:
bs_BA: Ne mogu preuzeti podatke o paketu. Poruka o grešci:

en: Cannot fetch records. Error message:
bs_BA: Ne mogu preuzeti podatke. Poruka o grešci:

en: Cannot issue SSL. Error message:
bs_BA: Ne mogu da izdam SSL. Poruka o grešci:

en: Cannot perform operation. Error message:
bs_BA: Ne može izvršiti operaciju. Poruka o grešci:

en: Cannot save details, Error Message:
bs_BA: Ne mogu da prikupim detalje. Poruka o grešci:

en: Cannot suspend website, Error message:
bs_BA: Nije moguće suspendovati web sajt, greška:

en: Change
bs_BA: Promjena

en: Change Email Password
bs_BA: Promijeni Email šifru

en: Change Email Password - CyberPanel
bs_BA: Promijeni Email šifru - CyberPanel

en: Change Password
bs_BA: Promijeni šifru

en: Check Connection
bs_BA: Provjerite vašu Internet konekciju.

en: Chinese
bs_BA: Kineski

en: Configurations
bs_BA: Upravljajte postavkama

en: Connection to
bs_BA: Povezivanje na

en: Could Not Connect to server. Please refresh this page
bs_BA: Ne mogu se spojiti na server. Molimo da refreshujete

en: Could not connect to server.
bs_BA: Ne mogu se spojiti na udaljeni računar.

en: Could not connect to server. Please refresh this page.
bs_BA: Ne mogu se spojiti na udaljeni računar. Molimo da refreshujete

en: Could not connect to the server. Please refresh this page.
bs_BA: Ne mogu se spojiti na udaljeni računar. Molimo da refreshujete stranicu.

en: Could not connect. Please refresh this page.
bs_BA: Ne mogu se spojiti na udaljeni računar. Molimo da refreshujete

en: Could not fetch current rewrite rules. Error message:
bs_BA: Nisam mogao dohvatiti trenutno rewrite pravilo. Poruka s greškom:

en: Could not fetch logs. Use the command line to view the log file.
bs_BA: Nije moguće izvaditi logove. Koristite komandnu liniju da biste pogledali datoteku loga.

en: Could not save rewrite rules. Error message:
bs_BA: Nisam mogao promijeniti vrijednost rewrite pravila. Poruka s greškom:

en: Create Back up
bs_BA: Kreiraj backup

en: Create DNS Zone
bs_BA: Kreiranje DNS zone

en: Create DNS Zone - CyberPanel
bs_BA: Kreirajte DNS zonu - CyberPanel

en: Create Database
bs_BA: Kreiranje baze

en: Create Email
bs_BA: Kreiraj email

en: Create Email Account
bs_BA: Kreiraj email račun

en: Create Email Account - CyberPanel
bs_BA: Kreiranje email računa

en: Create FTP
bs_BA: Kreiraj FTP

en: Create FTP Account
bs_BA: Kreiranje FTP računa

en: Create FTP Account - CyberPanel
bs_BA: Kreiranje ftp računa

en: Create Nameserver
bs_BA: Kreiranje name servera

en: Create Nameserver - CyberPanel
bs_BA: Kreiraj Nameserver - CyberPanel

en: Create New Database - CyberPanel
bs_BA: Kreiranje nove baze podataka

en: Create New User
bs_BA: Novi korisnik

en: Create Package
bs_BA: Kreiraj paket

en: Create Package - CyberPanel
bs_BA: Kreiraj paket - CyberPanel

en: Create User
bs_BA: Novi korisnik

en: Create Website
bs_BA: Kreiranje sajta

en: Create a new database on this page.
bs_BA: Kreiraj novu bazu podataka na ovoj stranici

en: Create, edit and delete DNS zones on this page.
bs_BA: Kreiranje, uređivanje i brisanje DNS zona na ovoj stranici.

en: Create, edit and delete databases on this page.
bs_BA: Kreirajte, uređujte i izbrišite baze podataka na ovoj stranici.

en: Current Owner:
bs_BA: Sadašnji vlasnik:

en: Current Package:
bs_BA: Sadašnji paket:

en: Current Version
bs_BA: Sadašnja verzija

en: Current rewrite rules in the file fetched.
bs_BA: Trenutno rewrite pravilo je dohvaćeno.

en: Currently no email accounts exist for this domain.
bs_BA: Trenutno za ovaj domen ne postoje email računi.

en: Currently:
bs_BA: Trenutno:

en: CyberPanel Main Log File
bs_BA: Glavni log fajl

en: CyberPanel Main Log File - CyberPanel
bs_BA: Glavni log fajl

en: DNS Functions
bs_BA: Funkcije dns-a

en: DNS Functions - CyberPanel
bs_BA: DNS funkcije

en: DNS Zone for domain:
bs_BA: DNS zona za domenu:

en: Dashboard
bs_BA: Kontrolna ploča

en: Database Functions
bs_BA: Funkcije za bazu podataka

en: Database Functions - CyberPanel
bs_BA: Funkcije baze podataka - CyberPanel

en: Database Name
bs_BA: Naziv baze

en: Database User
bs_BA: Korisničko ime baze podataka

en: Database created successfully.
bs_BA: Baza podataka je uspješno kreirana.

en: Database deleted successfully.
bs_BA: Baza podataka uspješno izbrisana.

en: Databases
bs_BA: Baze podataka

en: Date
bs_BA: Datum

en: Delete
bs_BA: Briši

en: Delete DNS Zone
bs_BA: Obrišite DNS zonu

en: Delete DNS Zone - CyberPanel
bs_BA: Obrišite DNS zonu - CyberPanel

en: Delete Database
bs_BA: Brisanje baze

en: Delete Database - CyberPanel
bs_BA: Brisanje baze podataka

en: Delete Email
bs_BA: Izbriši email

en: Delete Email Account
bs_BA: Izbriši email račun

en: Delete Email Account - CyberPanel
bs_BA: Izbriši e-poštu - CyberPanel

en: Delete FTP Account
bs_BA: Briši FTP račun

en: Delete FTP Account - CyberPanel
bs_BA: Briši FTP račun

en: Delete Package
bs_BA: Izbriši paket

en: Delete Package - CyberPanel
bs_BA: Brisanje paketa

en: Delete User
bs_BA: Brisanje korisnika

en: Delete Website
bs_BA: Izbriši sajt

en: Delete Zone
bs_BA: Briši zonu

en: Delete an existing database on this page.
bs_BA: Obrišite postojeću bazu podataka na ovoj stranici.

en: Delete and create FTP accounts on this page.
bs_BA: Obrišite i kreirajte FTP naloge na ovoj stranici.

en: Description
bs_BA: Opis

en: Destination
bs_BA: Odredište

en: Destination Added.
bs_BA: Destinacija je dodana.

en: Details
bs_BA: Detalji

en: Directory
bs_BA: Direktorij

en: Disable
bs_BA: Isključi

en: Disk Space
bs_BA: Prostor na disku

en: Disk Usage
bs_BA: Upotreba diska

en: Disk Usage '/'
bs_BA: Upotreba diska '/'

en: Domain Name
bs_BA: Naziv domene

en: Edit PHP Configs
bs_BA: Promjena php konfiguracije

en: Edit PHP Configurations
bs_BA: Izmijeni PHP konfiguracije

en: Edit PHP Configurations - CyberPanel
bs_BA: Izmijena PHP konfiguracije - CyberPanel

en: Edit PHP Configurations on this page.
bs_BA: Izmijenite PHP konfiguracije na ovoj stranici.

en: Edit profile
bs_BA: Uredi profil

en: Edit your PHP Configurations to suit your needs.
bs_BA: Izmijenite svoje PHP konfiguracije kako biste odgovarali vašim potrebama.

en: Email Log
bs_BA: Email log

en: Email Logs
bs_BA: Email logovi

en: Email Logs for main web server.
bs_BA: Evidencija email logova  za glavni web server.

en: Email with id :
bs_BA: E-mail sa id:

en: Email with id : {$ deletedID $} is successfully deleted.
bs_BA: E-pošta sa id: {$ deletedID $} je uspješno obrisana.

en: Emails
bs_BA: Emailovi

en: Enable
bs_BA: Uključi

en: English
bs_BA: Engleski

en: Error Logs
bs_BA: Log grešaka

en: Error Logs - CyberPanel
bs_BA: Logovi grešaka - CyberPanel

en: Error Logs for main web server.
bs_BA: Evidencije grešaka za glavni web server.

en: Error message:
bs_BA: Greška:

en: Error message:
bs_BA: Greška:

en: Extension Name
bs_BA: Ime proširenja (extenzije)

en: FTP Account with username:
bs_BA: FTP nalog sa korisničkim imenom:

en: FTP Accounts
bs_BA: FTP računa

en: FTP Functions
bs_BA: FTP funkcije

en: FTP Functions - CyberPanel
bs_BA: FTP funkcije

en: FTP Logs
bs_BA: FTP logovi

en: FTP Logs - CyberPanel
bs_BA: FTP logovi - CyberPanel

en: FTP Logs for main web server.
bs_BA: FTP logovi  za glavni web server.

en: FTP Password
bs_BA: FTP šifra

en: File
bs_BA: Datoteka

en: File Manager
bs_BA: Upravljač datotekama

en: File Name
bs_BA: Ime datoteke

en: Files
bs_BA: Datoteke

en: Firewall - CyberPanel
bs_BA: Firewall

en: First Name
bs_BA: Ime

en: First Name should contain only alphabetic characters.
bs_BA: Ime mora sadržavati samo karaktere  slova.

en: First Nameserver
bs_BA: Prvi nameserver

en: Frequency
bs_BA: Učestalost

en: Go Back
bs_BA: Idi nazad

en: Home
bs_BA: Početna

en: Home - CyberPanel
bs_BA: Početna - CyberPanel

en: Hostname SSL
bs_BA: Hostname ssl

en: IP Address
bs_BA: IP adresa

en: Install
bs_BA: Instaliraj

en: Install Extensions
bs_BA: Instalacija extenzija

en: Install PHP Extensions
bs_BA: Instalacija extenzija za php

en: Install PHP Extensions - CyberPanel
bs_BA: Instalacija extenzija za php

en: Installation failed. Error message:
bs_BA: Nije uspjela instalacija. Greška:

en: Invalid Email
bs_BA: Neispravan email

en: Issue Let’s Encrypt SSLs for websites and hostname.
bs_BA: Issue Let's Encrypt SSLs za web stranice i ime hosta.

en: Issue SSL
bs_BA: Izdavanje  SSL

en: Issue SSL For Hostname
bs_BA: Izdajte SSL za hostname

en: Issue SSL For Hostname - CyberPanel
bs_BA: Izdati  SSL za hostname - CyberPanel

en: Key
bs_BA: Ključ

en: Last 50 Lines
bs_BA: Zadnjih 50 linija

en: Last 50 Lines Fetched
bs_BA: Zadnjih 50 linija dohvaćeno

en: Last Name
bs_BA: Prezime

en: Last Name should contain only alphabetic characters.
bs_BA: Prezime  mora sadržavati samo karaktere  slova.

en: Latest Build
bs_BA: Zadnja izmjena

en: Latest Version
bs_BA: Najnovija verzija

en: Let’s Encrypt SSL for hostname to access CyberPanel on verified SSL.
bs_BA: Let’s Encrypt SSL za hostname da pristupimo CyberPanel-u na potvrđenom SSL-u.

en: List Databases
bs_BA: Lista baza

en: List Databases  - CyberPanel
bs_BA: Lista baza podataka - CyberPanel

en: List Databases or change their passwords.
bs_BA: Izlistajte baze podataka ili promijenite njihove šifre.

en: List FTP Accounts
bs_BA: Lista FTP računa

en: List FTP Accounts - CyberPanel
bs_BA: Lista FTP naloga - CyberPanel

en: List FTP Accounts or change their passwords.
bs_BA: Navedite FTP naloge ili promijenite njihove šifre.

en: List Websites
bs_BA: Lista sajtova

en: LiteSpeed Processes
bs_BA: LiteSpeed procesi

en: LiteSpeed Status
bs_BA: LiteSpeed status

en: LiteSpeed Status - CyberPanel
bs_BA: LiteSpeed status

en: LiteSpeed Status:
bs_BA: LiteSpeed status:

en: LiteSpeed Tuning
bs_BA: LiteSpeed  tuning

en: Logout
bs_BA: Odjavi se

en: Logs
bs_BA: Logovi

en: Logs Fetched
bs_BA: Logovi

en: MB (0 = Unlimited)
bs_BA: MB (0=neograničeno)

en: Mail Functions
bs_BA: Funkcije maila

en: Mail Functions - CyberPanel
bs_BA: Mail  funkcije

en: Main
bs_BA: Glavna

en: Main Process
bs_BA: Glavni proces

en: Manage PHP Installations
bs_BA: Upravljajte PHP instalacijama

en: Manage PHP Installations - CyberPanel
bs_BA: Upravljanje PHP instalacijama - CyberPanel

en: Manage SSL
bs_BA: Upravljanje SSL-om

en: Manage SSL - CyberPanel
bs_BA: Upravljajte SSL-om - CyberPanel

en: Manage email accounts on this page.
bs_BA: Upravljajte naloge e-pošte na ovoj stranici.

en: Manage the security of the server on this page.
bs_BA: Upravljajte bezbijednošću servera na ovoj stranici.

en: Modify Package
bs_BA: Promijeni paket

en: Modify Package - CyberPanel
bs_BA: Izmijeni paket - CyberPanel

en: Modify User
bs_BA: Promjena korisnika

en: Modify User - CyberPanel
bs_BA: Promjena korisnika

en: Modify Website
bs_BA: Promjena sajta

en: Modify Website - CyberPanel
bs_BA: Promjena sajta

en: NEW
bs_BA: Novi

en: Name
bs_BA: Ime

en: Nameserver cannot be created. Error message:
bs_BA: Namserver nije moguće kreirati. Poruka o grešci:

en: Next
bs_BA: Sljedeće

en: On this page you can add/delete firewall rules. (By default all ports are blocked, except mentioned below)
bs_BA: Na ovoj stranici možete dodati / izbrisati pravila firewalla. (Podrazumevano su svi portovi blokirani, osim što je navedeno ispod)

en: On this page you can add/modify dns records for domains whose dns zone is already created.
bs_BA: Na ovoj stranici možete dodati / modifikovati DNS zapise za domene čije je DNS zona već kreirana.

en: On this page you can get information regarding your LiteSpeed processes.
bs_BA: Na ovoj stranici možete vidjeti informacije vaših LiteSpeed procesa.

en: On this page you can schedule Back ups to localhost or remote server (If you have added one).
bs_BA: Ovdje možete zakazati backupe na localhost ili remote server (ako ste dodali neki)

en: On this page you can set up your Back up destinations. (SFTP)
bs_BA: Na ovoj stranici možete podesiti Backup destinacije (SFTP)

en: Overview
bs_BA: Pregled

en: PHP Configs Saved.
bs_BA: PHP konfiguracija je sačuvana.

en: PHP Tuning
bs_BA: PHP tuning

en: PHP Tuning - CyberPanel
bs_BA: PHP modifikacije

en: Package
bs_BA: Paket

en: Package Details
bs_BA: Detalji paketa

en: Package Details Successfully Fetched
bs_BA: Detalji paketa su uspješno izvedeni

en: Package Name
bs_BA: Naziv paketa

en: Packages
bs_BA: Pakti

en: Packages - CyberPanel
bs_BA: Paketi

en: Packages define resources for your websites, you need to add package before creating a website.
bs_BA: Paketi definišu  resurse za vaše web stranice, potrebno je dodati paket prije kreiranja web stranice.

en: Password
bs_BA: Šifra

en: Password changed for
bs_BA: Šifra je promenjena za

en: Password successfully changed for :
bs_BA: Šifra je uspješno promijenjena za:

en: Path
bs_BA: Putanja

en: Path (Relative)
bs_BA: Putanja (Relativno)

en: Permit Root Login
bs_BA: Dozvola za ROOT login

en: Previous
bs_BA: Prethodno

en: Priority
bs_BA: Prioritet

en: Process ID
bs_BA: ID procesa

en: Protocol
bs_BA: Protokol

en: Ram Usage
bs_BA: RAM Upotreba

en: Record Successfully Added.
bs_BA: Zapis uspješno dodan.

en: Record Successfully Deleted
bs_BA: Uspješno izbrisan

en: Records successfully fetched for
bs_BA: Zapisnici su uspješno dohvaćeni za

en: Refresh
bs_BA: Osvježi

en: Resource
bs_BA: Resurs

en: Resource Usage
bs_BA: Upotreba resursa

en: Restore
bs_BA: Povrat

en: Restore Back up
bs_BA: Vrati backup

en: Restore Website
bs_BA: Povrat sajta

en: Restore Website - CyberPanel
bs_BA: Povrat sajta

en: Rule successfully added.
bs_BA: Pravilo je uspješno dodano.

en: Running
bs_BA: Pokrenuto

en: SSH Configurations Saved.
bs_BA: SSH konfiguracije su sačuvane.

en: SSH Key Deleted
bs_BA: SSH ključ je izbrisan

en: SSH Keys
bs_BA: SSH ključevi

en: SSH Port
bs_BA: SSH port

en: SSL Functions
bs_BA: Funkcije ssl-a

en: SSL Functions - CyberPanel
bs_BA: SSL  funkcije

en: SSL Issued for
bs_BA: SSL izdat za

en: SSL Issued. You can now access CyberPanel at:
bs_BA: Dobiven SSL. Sada možete pristupiti CyberPanel-u na:

en: SSL Saved
bs_BA: SLL spremljen

en: Save
bs_BA: Sačuvaj

en: Save Changes
bs_BA: Sačuvaj promjene

en: Save Rewrite Rules
bs_BA: Sačuvaj promjene

en: Schedule Added
bs_BA: Uspješno ste zakazali backup

en: Schedule Back up
bs_BA: Zakazivanje backupa

en: Schedule Back up - CyberPanel
bs_BA: Zakazivanje Backupa - CyberPanel

en: Second Nameserver (Back up)
bs_BA: Drugi Nameserver (Back up)

en: Secure SSH
bs_BA: Siguran SSH

en: Secure SSH - CyberPanel
bs_BA: Siguran SSH

en: Security
bs_BA: Sigurnost

en: Security - CyberPanel
bs_BA: Bezbijednost - CyberPanel

en: Security Functions
bs_BA: Sigurnosne funkcije

en: Select Account
bs_BA: Odaberite račun

en: Select Back up
bs_BA: Odabir backupa

en: Select Database
bs_BA: Odabir baze

en: Select Destination
bs_BA: Odabir destinacije

en: Select Domain
bs_BA: Odaberite domene

en: Select Email
bs_BA: Izaberite Email

en: Select FTP Account
bs_BA: Izaberite FTP nalog

en: Select Frequency
bs_BA: Koliko često

en: Select Owner
bs_BA: Vlasnik

en: Select PHP
bs_BA: Izaberi PHP

en: Select PHP Version
bs_BA: PHP verzija

en: Select Package
bs_BA: Odabir paketa

en: Select User
bs_BA: Odaberite korisnika

en: Select Website
bs_BA: Odabir sajta

en: Select Zone
bs_BA: Izaberi zonu

en: Select a website from the list, to change its password.
bs_BA: Izaberite web stranicu sa liste, da biste promijenili njegovu lozinku.

en: Select a website from the list, to create an email account.
bs_BA: Izaberite web stranicu sa liste da biste kreirali nalog e-pošte.

en: Select a website from the list, to delete an email account.
bs_BA: Izaberite web stranicu sa liste da biste izbrisali nalog e-pošte.

en: Select domain and delete its related FTP accounts.
bs_BA: Izaberite domen i obrišite njegove povezane FTP naloge.

en: Select the website from list, and its home directory will be set as the path to ftp account.
bs_BA: Izaberite sajt sa liste, a njen početni direktorijum će biti postavljen kao put do ftp naloga.

en: Server Logs
bs_BA: Server logovi

en: Server Logs - CyberPanel
bs_BA: Server logovi

en: Server Status
bs_BA: Status servera

en: Server Status - CyberPanel
bs_BA: Status servera

en: Server Tuning
bs_BA: Server tuning

en: Set up Back up Destinations
bs_BA: Destinacija Backupa

en: Site related to this Back up already exists.
bs_BA: Sajt povezan sa backupom već psotoji

en: Size
bs_BA: Veličina

en: Stop LiteSpeed
bs_BA: Zaustavi LiteSpeed

en: Successfully
bs_BA: Uspješno

en: Successfully Created
bs_BA: Uspješno kreiran

en: Successfully Deleted
bs_BA: Uspješno izbrisan

en: Successfully Deleted.
bs_BA: Uspješno izbrisan.

en: Successfully Modified
bs_BA: Uspješno je izmijenjen

en: Suspend
bs_BA: Suspenzija

en: Suspend/Unsuspend Website
bs_BA: Suspend/Unsuspend sajt

en: The following nameservers were successfully created:
bs_BA: Sljedeći namserveri su uspješno stvoreni:

en: These are the logs from main server, to see logs for your website navigate to: Websites -> List Websites -> Select Website -> View Logs.
bs_BA: Ovo su logovi glavnog servera, da biste ih vidjeli idite na: Sajtove -> Lista sajtova -> Odabir sajta -> Pregled logova

en: This page can be used to Back up your websites
bs_BA: Ova stranica može poslužiti da napravite Backup vašeg sajta

en: This page can be used to delete DNS Zone. Deleting the DNS zone will remove all its related records as well.
bs_BA: Ova stranica se može koristiti za brisanje DNS zone. Brisanje DNS zone će ukloniti sve povezane zapise.

en: This page can be used to issue Let’s Encrypt SSL for existing websites on server.
bs_BA: Ova stranica može se koristiti za izdavanje Let's Encrypt SSL za postojeće web stranice na serveru.

en: This page can be used to restore your websites, Back up should be generated from CyberPanel Back up generation tool, it will detect all Back ups under <strong>/home/backup</strong>.
bs_BA: Ovdje možete izvršiti povrat sajta nakon backupa, backupovanje je generisano preko alata i vaši backupi se mogu naći pod folderom <strong>/home/backup</strong>

en: This page is used to create DNS zone, to edit dns zone you can visit Modify DNS Zone Page.
bs_BA: Ova stranica se koristi za kreiranje DNS zone, da biste uredili DNS zonu koju možete posjetiti na stranici Promjena DNS Zone.

en: Tune PHP
bs_BA: PHP

en: Type
bs_BA: Tip

en: Un-Suspend
bs_BA: De-suspenzija

en: Uninstall
bs_BA: Ukloni

en: Usage
bs_BA: Upotreba

en: Use the tabs to navigate through the control panel.
bs_BA: Koristi tabove da te vode do kontrolnog panela

en: User
bs_BA: Korisnik

en: User Details
bs_BA: Detalji

en: User Functions
bs_BA: Korisničke funkcije

en: User Functions - CyberPanel
bs_BA: Korisničke funkcije

en: User Name
bs_BA: Korisničko ime

en: Username
bs_BA: Korisničko ime

en: Users
bs_BA: Korisnici

en: Value
bs_BA: Vrijednost

en: Version Management
bs_BA: Upravljanje verzijama

en: Version Management - CyberPanel
bs_BA: Upravljanje verzijama

en: View LiteSpeed status and log files.
bs_BA: Pregled LiteSpeed statusa i log fajlova.

en: View Profile
bs_BA: Pogledaj Profil

en: Web Hosting Control Panel
bs_BA: Web hosting Kontrolni panel

en: Website
bs_BA: Sajt

en: Website
bs_BA: Sajt

en: Website Functions - CyberPanel
bs_BA: Funkcije za sajtove

en: Websites
bs_BA: Sajtovi

en: Wordpress with LSCache
bs_BA: Wordpress sa LSCache

en: Worker Process
bs_BA: Radni procesi

en: You can use this page to setup nameservers using which people on the internet can resolve websites hosted on this server.
bs_BA: Ovu stranicu možete koristiti za podešavanje nameservera pomoću kojih ljudi na internetu mogu rješavati web stranice hostirane na ovom serveru.

en: Zone for domain:
bs_BA: DNS zona za domenu:

en: is successfully created.
bs_BA:   je spješno kreiran.

en: is successfully erased.
bs_BA:   je uspješno uklonjena.

en: lscgid Process
bs_BA: lscgid proces

en: successful.
bs_BA: uspješno.
